Toad

Single

Klassikalise sisekujundusega heledates toonides ühekohalised toad paiknevad hotelli kolmel korrusel ning on vaatega Ahhaa Teaduskeskusele. Kompaktsed toad on vaipkattega ning mugava üheinimesevoodiga. Kõikides tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, seif ja föön. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.

Toa suurus: 11 m²

Toa hinnas sisaldub: buffet-hommikusöök, tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul, traadita internetiühendus.

Twin/Double

Klassikalise sisekujundusega heledates toonides kahekohalistes tubades on üks lai voodi (double) või kaks eraldi voodit (twin). Toad asuvad hotelli neljal korrusel ja on vaatega bussijaama poole. Enamik tube on vaipkattega, kuid on olemas ka parketiga tubasid, mis on sobilikud allergikutele. Kõikides tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, kirjutuslaud, telefon, seif ja föön. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.

Toa suurus: 16 m²

Toa hinnas sisaldub: buffet-hommikusöök, tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul, traadita internetiühendus.

Superior

Avarad ja kaasaegse sisekujundusega superior toad asuvad hotelli uues osas 3. ja 4. korrusel. Tubasid on võimalik tellida eraldi vooditega (twin) või laia voodiga (double). Tubadesse on võimalik paigutada kuni 1 lisavoodi. Enamik tube on vaipkatte ja avara duširuumiga, kuid on olemas ka parketiga toad, mis sobivad allergikutele, vanniga toad ja tuba erivajadustega külastajatele. Kõikides superior tubades on konditsioneer, LCD-televiisor, kirjutuslaud, telefon, seif ja föön. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.

Toa suurus: 23-24 m²

– Toa hinnas sisaldub: buffet-hommikusöök, jõusaali ja hommikusauna kasutus, tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul, traadita internetiühendus.

Peretuba diivaniga

Mugavustega peretubades on kaks eraldi voodit (twin) ja diivaninurk. Toad asuvad enamasti hotelli teisel korrusel ja mahutavad kuni 3 ööbijat. Kõik toad on vaipkattega ning vaatega Ahhaa Teaduskeskusele. Tuppa on võimalik paigutada 1 lisavoodi. Peretubades on konditsioneer, LCD-televiisor, kirjutuslaud, telefon, seif, föön ja külmik. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.

Toa suurus: 21 m²

Toa hinnas sisaldub: buffet hommikusöök, tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul, traadita internetiühendus.

Peretuba Twin/Double

Mugavustega peretubades on kas kolm üheinimese voodit või lai kaheinimesevoodi (double) ja üheinimesevoodi. Tuppa on võimalik paigutada 1 lisavoodi. Peretoad asuvad hotelli kolmel korrusel ja mahutavad koos lisavoodiga kuni 4 ööbijat. Kõik toad on vaipkattega ja vaatega Ahhaa Teaduskeskusele. Peretubades on konditsioneer, LCD-televiisor, kirjutuslaud, telefon, seif, föön ja külmik. Soovi korral on vastuvõtust võimalik laenutada veekeetjat ja triikimisvahendeid.

Toa suurus: 24 m²

Toa hinnas sisaldub: buffet-hommikusöök, tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul, traadita internetiühendus.

Invatuba

Hotellis on olemas tuba erivajadustega ööbijale, mis asub 3.korrusel ja on liikumise hõlbustamiseks liftide vahetus läheduses. Toas on kaks eraldi üheinimese voodit (twin), kuid on sobilik ka üksikule reisijale. Invatoa duširuum on avar ja vajalike abivahenditega.

Toa suurus: 19 m²

Toa hinnas sisaldub: buffet-hommikusöök, tasuta parkimine vabade kohtade olemasolul, traadita internetiühendus.

Hostel

Maja eraldi tiivas asuvad 6 hostelituba, mis mahutavad 1 – 4 ööbijat. Tubades on kas üheinimesevoodid või narivoodid. Kõikides tubades on satelliittelevisioon. Ühised duširuumid ja tualett asuvad koridoris.

Toa suurus: 12 – 17 m²