Massaažid

Kogukeha massaaž 45min €20

Kogukeha massaaž 60min €25

Kogukeha massaaž 90min €30

Luksuslik šokolaadihoolitsus €40

Hoolitsuse kestus: 75 min Hoolitsus sisaldab: kogu keha koorimist, tumeda šokolaadi ja mandliõli seguga lõõgastav massaaž ja lõpus toidetakse keha šokolaadikreemiga.

Põhjalikult kooriv kehahoolitsus €25

Laavakivimassaaž €30

Hoolitsuse kestus: 60 min Hoolitsus sisaldab: kogu keha massaaž sooja õli ning siledate kuumade kividega. Massaaži teostatakse luksusliku roosiõliga ning seansi lõpul asetatakse tšakratele poolvääriskivid, mis aitavad kaasa energeetika taastumisele.

Kooriv hoolitsus Surnumere soolaga €30

Hoolitsuse kestus: 60 min Hoolitsus sisaldab: kogu keha koorimist Surnumere soola ja essentsõlide seguga.

Bambusemassaaž €25

Hoolitsuse kestus: 50 min Hoolitsus sisaldab: massaaži tehakse spetsiaalselt silendatud erineva suurusega bambusekeppidega ja bambuse massaažiõliga.

Niisutav ja energiat andev kehahoolitsus €40

Salendav tselluliidivastane hoolitsus €40

Hoolitsuse kestus: 90 min Hoolitsus sisaldab: rituaalne tervitusmassaaž, kogu keha koorimine, lõõgastav massaaž, vetika mask ja niisutav kreem

Puhas nauding €30

Hoolitsuse kestus: 60 min Hoolitsus sisaldab: rituaalne tervitusmassaaž ,kogu keha koorimine, lõõgastav massaaž.

India peamassaaž €20

Hoolitsuse kestus: 40 min Hoolitsus sisaldab: energiakanaleid käsitledes masseerime läbi pea, kael, kõrvad, nägu, õlad ja õlavarred. Massaaž toimub istuvas asendis. Enne ja pärast massaaži on soovitav juua vett.

Peamassaaž €10

Hoolitsuse kestus: 20 min Hoolitsus sisaldab: masseeritakse pead, kaela ja nägu.

Aroomimassaaž €30

Hoolitsuse kestus: 60 min Hoolitsus sisaldab: aroomimassaaž on eeterlike õlidega teostatav tõeliselt lõõgastav massaaž, mille pearõhk on erilisel ja spetsiaalsel aroomimassaaži tehnikal.

Meemassaaž €25

Hoolitsuse kestus: 60 min Hoolitsus sisaldab: massaaži tehakse meega.Mett kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja kliendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia.

Hoolitsustel kasutatakse Gerard’s, Babor, Balscand tooteid